Татарченко Олександр Андрійови — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ГЕРАМИК"
ЄДРПОУ
31023887
Місто
КІРОВОГРАД
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"АНТАР-ДЕКОРТ"
ЄДРПОУ
23229308
Місто
Кропивницький
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Татарченко Олександр Андрійови

У яких підприємствах згадується Татарченко Олександр Андрійови?

Згідно з даними реєстрів на Татарченко Олександр Андрійови згадується по відношенню до компаній: "ГЕРАМИК" "АНТАР-ДЕКОРТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Татарченко Олександр Андрійови займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Татарченко Олександр Андрійови вказано в якості керівника в компаніях "ГЕРАМИК" "АНТАР-ДЕКОРТ"

Татарченко Олександр Андрійови

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Татарченко Олександр Андрійови, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Татарченко Олександр Андрійови. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані підібрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Татарченко Олександр Андрійови, що згадується у компаніях: "ГЕРАМИК", "АНТАР-ДЕКОРТ" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент формування запиту в системі YouControl.

Татарченко Олександр Андрійови — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Татарченко Олександр Андрійови ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої організації, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Татарченко Олександр Андрійови.