Тарасенко Петро Олександр — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ТАРАСЕНКО ПЕТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА"
ЄДРПОУ
21024140
Місто
Кислиця
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Тарасенко Петро Олександр

У яких компаніях згадується Тарасенко Петро Олександр?

Згідно з даними реєстрів на Тарасенко Петро Олександр згадується по відношенню до компаній: СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ТАРАСЕНКО ПЕТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Тарасенко Петро Олександр займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Тарасенко Петро Олександр вказано в якості керівника в компаніях СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ТАРАСЕНКО ПЕТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА"

Тарасенко Петро Олександр

На цій сторінці вам надані дані про керівника Тарасенко Петро Олександр, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Тарасенко Петро Олександр. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені відомості підібрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Тарасенко Петро Олександр, що згадується у фірмах: СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ТАРАСЕНКО ПЕТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Тарасенко Петро Олександр — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Тарасенко Петро Олександр ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Тарасенко Петро Олександр.