Тапеха Віктор Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧО-ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "НОВОСЛОБІДСЬКИЙ"
ЄДРПОУ
02137306
Місто
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
02.04.2020
Детальніше
Назва компанії
ВІДДІЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА У ЩОРСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ
21408863
Місто
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Тапеха Віктор Іванович

У яких компаніях згадується Тапеха Віктор Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Тапеха Віктор Іванович згадується по відношенню до компаній: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧО-ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "НОВОСЛОБІДСЬКИЙ" ВІДДІЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА У ЩОРСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Тапеха Віктор Іванович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Тапеха Віктор Іванович вказано в якості керівника в компаніях СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧО-ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "НОВОСЛОБІДСЬКИЙ" ВІДДІЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА У ЩОРСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тапеха Віктор Іванович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Тапеха Віктор Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Тапеха Віктор Іванович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Тапеха Віктор Іванович, що згадується у фірмах: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧО-ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "НОВОСЛОБІДСЬКИЙ", ВІДДІЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА У ЩОРСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та ін.

Надана інформація є актуальною на час звернення в системі YouControl.

Тапеха Віктор Іванович — відомості у досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Тапеха Віктор Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої організації, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Тапеха Віктор Іванович.