Танасов Дмитро Федорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ІНЖЕНЕРІЯ ПОВЕРХНІ"
ЄДРПОУ
39633757
Місто
Оріхівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"САНЛАЙТПРО"
ЄДРПОУ
43316810
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Танасов Дмитро Федорович

У яких підприємствах згадується Танасов Дмитро Федорович?

Згідно з даними реєстрів на Танасов Дмитро Федорович згадується по відношенню до компаній: "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ІНЖЕНЕРІЯ ПОВЕРХНІ" "САНЛАЙТПРО"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Танасов Дмитро Федорович займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Танасов Дмитро Федорович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Танасов Дмитро Федорович вказано в компаніях "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ІНЖЕНЕРІЯ ПОВЕРХНІ" "САНЛАЙТПРО"

Танасов Дмитро Федорович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Танасов Дмитро Федорович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Танасов Дмитро Федорович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені дані підібрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Танасов Дмитро Федорович, що згадується у компаніях: "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ІНЖЕНЕРІЯ ПОВЕРХНІ", "САНЛАЙТПРО" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Танасов Дмитро Федорович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Танасов Дмитро Федорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Танасов Дмитро Федорович.