Щербань Іван Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРЕМОГА"
ЄДРПОУ
03732318
Місто
Лісова Лисіївка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"УКРЕКСКАВАЦІЯ-В"
ЄДРПОУ
33088925
Місто
Вінниця
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ХУСТСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА"
ЄДРПОУ
00910392
Місто
Хуст
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М.ГЕНІЧЕСЬК, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
ЄДРПОУ
24107412
Місто
Генічеськ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - дані контрагента Щербань Іван Іванович

У яких підприємствах згадується Щербань Іван Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Щербань Іван Іванович згадується по відношенню до компаній: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРЕМОГА" "УКРЕКСКАВАЦІЯ-В" "ХУСТСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА" РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М.ГЕНІЧЕСЬК, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Щербань Іван Іванович займав/займала посади: Засновник Підписант Керівник

В яких фірмах Щербань Іван Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Щербань Іван Іванович вказано в компаніях СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРЕМОГА" "УКРЕКСКАВАЦІЯ-В" "ХУСТСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Щербань Іван Іванович вказано в якості керівника в компаніях РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М.ГЕНІЧЕСЬК, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

Щербань Іван Іванович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Щербань Іван Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Щербань Іван Іванович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані зібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Щербань Іван Іванович, що згадується у організаціях: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРЕМОГА", "УКРЕКСКАВАЦІЯ-В", "ХУСТСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА", РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М.ГЕНІЧЕСЬК, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Щербань Іван Іванович — структура досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Щербань Іван Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої підприємства, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Щербань Іван Іванович.