Шуляєв Борис Борисович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"КОМПАНІЯ "ЄВРОБУД УКРАЇНА"
ЄДРПОУ
36800848
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
26.06.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
26.06.2026
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ФК БУД"
ЄДРПОУ
36529767
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
23.10.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
23.10.2025
Назва компанії
"ДОМОСТРОЙ-7"
ЄДРПОУ
39486496
Місто
Ірпінь
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
26.01.2021
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
26.01.2021
Назва компанії
ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАХІД-СХІД"
ЄДРПОУ
25194941
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Шуляєв Борис Борисович

У яких фірмах згадується Шуляєв Борис Борисович?

Згідно з даними реєстрів на Шуляєв Борис Борисович згадується по відношенню до компаній: "КОМПАНІЯ "ЄВРОБУД УКРАЇНА" "ФК БУД" "ДОМОСТРОЙ-7" ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАХІД-СХІД"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Шуляєв Борис Борисович займав/займала посади: Засновник Підписант Керівник Бенефіціар

В яких організаціях Шуляєв Борис Борисович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Шуляєв Борис Борисович вказано в компаніях "КОМПАНІЯ "ЄВРОБУД УКРАЇНА" "ДОМОСТРОЙ-7"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Шуляєв Борис Борисович вказано в якості керівника в компаніях "КОМПАНІЯ "ЄВРОБУД УКРАЇНА" "ФК БУД" "ДОМОСТРОЙ-7" ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАХІД-СХІД"

Шуляєв Борис Борисович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Шуляєв Борис Борисович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Шуляєв Борис Борисович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні дані вибрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Шуляєв Борис Борисович, що згадується у підприємствах: "КОМПАНІЯ "ЄВРОБУД УКРАЇНА", "ФК БУД", "ДОМОСТРОЙ-7", ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАХІД-СХІД" та ін.

Надана інформація є актуальною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Шуляєв Борис Борисович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Шуляєв Борис Борисович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої організації, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Шуляєв Борис Борисович.