Шер Олексій Леонідович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БІ.ЮНІК"
ЄДРПОУ
36284398
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
21.09.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка контрагента Шер Олексій Леонідович

У яких компаніях згадується Шер Олексій Леонідович?

Згідно з даними реєстрів на Шер Олексій Леонідович згадується по відношенню до компаній: "БІ.ЮНІК"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Шер Олексій Леонідович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких підприємствах Шер Олексій Леонідович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Шер Олексій Леонідович вказано в компаніях "БІ.ЮНІК"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Шер Олексій Леонідович вказано в якості керівника в компаніях "БІ.ЮНІК"

Шер Олексій Леонідович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Шер Олексій Леонідович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Шер Олексій Леонідович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені дані вибрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Шер Олексій Леонідович, що згадується у компаніях: "БІ.ЮНІК" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент формування запиту в базі YouControl.

Шер Олексій Леонідович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Шер Олексій Леонідович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої організації, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Шер Олексій Леонідович.