Шехович Василь Миронович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
КООПЕРАТИВ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ НАСЕЛЕННЯ "ТРУШЕВИЧІ"
ЄДРПОУ
30742215
Місто
ТРУШЕВИЧІ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
14.04.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
14.04.2025
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
14.04.2025

Часті питання - відомості контрагента Шехович Василь Миронович

У яких підприємствах згадується Шехович Василь Миронович?

Згідно з даними реєстрів на Шехович Василь Миронович згадується по відношенню до компаній: КООПЕРАТИВ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ НАСЕЛЕННЯ "ТРУШЕВИЧІ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Шехович Василь Миронович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких підприємствах Шехович Василь Миронович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Шехович Василь Миронович вказано в компаніях КООПЕРАТИВ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ НАСЕЛЕННЯ "ТРУШЕВИЧІ"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Шехович Василь Миронович вказано в якості керівника в компаніях КООПЕРАТИВ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ НАСЕЛЕННЯ "ТРУШЕВИЧІ"

Шехович Василь Миронович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Шехович Василь Миронович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Шехович Василь Миронович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості зібрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Шехович Василь Миронович, що згадується у фірмах: КООПЕРАТИВ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ НАСЕЛЕННЯ "ТРУШЕВИЧІ" та ін.

Представлена інформація є вірною на час запиту в системі YouControl.

Шехович Василь Миронович — відомості у досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Шехович Василь Миронович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої організації, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Шехович Василь Миронович.