Шандра Тарас Федорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"САНАТОРІЙ "БОРЖАВА"
ЄДРПОУ
33519080
Місто
Довге
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ГАЛКА-МУКАЧЕВО"
ЄДРПОУ
32081981
Місто
Мукачеве
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Шандра Тарас Федорович

У яких фірмах згадується Шандра Тарас Федорович?

Згідно з даними реєстрів на Шандра Тарас Федорович згадується по відношенню до компаній: "САНАТОРІЙ "БОРЖАВА" "ГАЛКА-МУКАЧЕВО"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Шандра Тарас Федорович займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Шандра Тарас Федорович вказано в якості керівника в компаніях "САНАТОРІЙ "БОРЖАВА" "ГАЛКА-МУКАЧЕВО"

Шандра Тарас Федорович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Шандра Тарас Федорович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Шандра Тарас Федорович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені дані зібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Шандра Тарас Федорович, що згадується у фірмах: "САНАТОРІЙ "БОРЖАВА", "ГАЛКА-МУКАЧЕВО" та ін.

Надана інформація є актуальною на момент звернення в системі YouControl.

Шандра Тарас Федорович — відомості у досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Шандра Тарас Федорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Шандра Тарас Федорович.