Шандер Олександр Андрійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ВАРТ - СЕРВІС"
ЄДРПОУ
35518215
Місто
Калуш
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Шандер Олександр Андрійович

У яких організаціях згадується Шандер Олександр Андрійович?

Згідно з даними реєстрів на Шандер Олександр Андрійович згадується по відношенню до компаній: "ВАРТ - СЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Шандер Олександр Андрійович займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Шандер Олександр Андрійович вказано в якості керівника в компаніях "ВАРТ - СЕРВІС"

Шандер Олександр Андрійович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Шандер Олександр Андрійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Шандер Олександр Андрійович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені відомості вибрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Шандер Олександр Андрійович, що згадується у підприємствах: "ВАРТ - СЕРВІС" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Шандер Олександр Андрійович — відомості у досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Шандер Олександр Андрійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Шандер Олександр Андрійович.