Шабашова Лариса Борисовна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"КАТЄРИНА"
ЄДРПОУ
22238891
Місто
Сімферополь
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Шабашова Лариса Борисовна

У яких компаніях згадується Шабашова Лариса Борисовна?

Згідно з даними реєстрів на Шабашова Лариса Борисовна згадується по відношенню до компаній: "КАТЄРИНА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Шабашова Лариса Борисовна займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Шабашова Лариса Борисовна вказано в якості керівника в компаніях "КАТЄРИНА"

Шабашова Лариса Борисовна

На цій сторінці вам показані дані про керівника Шабашова Лариса Борисовна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Шабашова Лариса Борисовна. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості вибрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Шабашова Лариса Борисовна, що згадується у фірмах: "КАТЄРИНА" та ін.

Представлена інформація є вірною на час формування запиту в базі YouControl.

Шабашова Лариса Борисовна — вид досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керуючого Шабашова Лариса Борисовна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Шабашова Лариса Борисовна.