Сидоренко Віктор Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТК УКРАГРОПРОДУКТ"
ЄДРПОУ
43594740
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
24.04.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
24.04.2026
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
24.04.2026
Назва компанії
"КРЕМАГРОМІЛК"
ЄДРПОУ
38655654
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
12.12.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
12.12.2025
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
12.12.2025
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РІДНИЙ КРАЙ"
ЄДРПОУ
36931108
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
09.10.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
09.10.2025
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
09.10.2025
Назва компанії
"ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ДОНТЕХ-ВИСАЛ"
ЄДРПОУ
32476256
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
08.04.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
08.04.2025
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
08.04.2025
Назва компанії
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "НАДІЯ"
ЄДРПОУ
25656767
Місто
Яблунівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
08.04.2025
Детальніше
Назва компанії
"РЕГІОНАЛЬНЕ ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
ЄДРПОУ
31700878
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
08.04.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
08.04.2025
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
08.04.2025
Назва компанії
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СПІВРОБІТНИКІВ ТА ВЕТЕРАНІВ УПРАВЛІННЯ ПО ВИКОНАННЮ ПОКАРАНЬ УМВС УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ
24657029
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
08.04.2025
Детальніше
Назва компанії
"ВИРОБНИЧА ФІРМА "ДОНКОЛ"
ЄДРПОУ
31132893
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
08.04.2025
Детальніше
Назва компанії
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО АГЕНТСТВА - УКРІНФОРМ
ЄДРПОУ
21713626
Місто
Київ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АГРОТЕХМОЛТОРГ"
ЄДРПОУ
38252567
Місто
Харків
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "МИРГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА АНДРІЙОВИЧА ЗУБКОВСЬКОГО МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ
22548709
Місто
Миргород
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ЕНЕРГОМАШ"
ЄДРПОУ
25112929
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ПІОНЕР"
ЄДРПОУ
30902511
Місто
Уздиця
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ
37670472
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ВЕЛАРД-ФОРС-ЛТД"
ЄДРПОУ
37546233
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"МОБРЕСУРСИ"
ЄДРПОУ
35951411
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ТОВАРИСТВО АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ"
ЄДРПОУ
20630358
Місто
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Сидоренко Віктор Іванович

У яких підприємствах згадується Сидоренко Віктор Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Сидоренко Віктор Іванович згадується по відношенню до компаній: "ТК УКРАГРОПРОДУКТ" "КРЕМАГРОМІЛК" "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РІДНИЙ КРАЙ" "ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ДОНТЕХ-ВИСАЛ" СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "НАДІЯ" "РЕГІОНАЛЬНЕ ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СПІВРОБІТНИКІВ ТА ВЕТЕРАНІВ УПРАВЛІННЯ ПО ВИКОНАННЮ ПОКАРАНЬ УМВС УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ДОНКОЛ" ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО АГЕНТСТВА - УКРІНФОРМ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АГРОТЕХМОЛТОРГ" ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "МИРГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА АНДРІЙОВИЧА ЗУБКОВСЬКОГО МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" "ЕНЕРГОМАШ" "ПІОНЕР" ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ" "ВЕЛАРД-ФОРС-ЛТД" "МОБРЕСУРСИ" "НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ТОВАРИСТВО АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Сидоренко Віктор Іванович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник Бенефіціар

В яких організаціях Сидоренко Віктор Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Сидоренко Віктор Іванович вказано в компаніях "ТК УКРАГРОПРОДУКТ" "КРЕМАГРОМІЛК" "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РІДНИЙ КРАЙ" "ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ДОНТЕХ-ВИСАЛ" СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "НАДІЯ" "РЕГІОНАЛЬНЕ ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АГРОТЕХМОЛТОРГ" "ЕНЕРГОМАШ" "ПІОНЕР" ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ" "ВЕЛАРД-ФОРС-ЛТД" "МОБРЕСУРСИ"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Сидоренко Віктор Іванович вказано в якості керівника в компаніях "ТК УКРАГРОПРОДУКТ" "КРЕМАГРОМІЛК" "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РІДНИЙ КРАЙ" "ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ДОНТЕХ-ВИСАЛ" "РЕГІОНАЛЬНЕ ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СПІВРОБІТНИКІВ ТА ВЕТЕРАНІВ УПРАВЛІННЯ ПО ВИКОНАННЮ ПОКАРАНЬ УМВС УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ДОНКОЛ" "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АГРОТЕХМОЛТОРГ" ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "МИРГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА АНДРІЙОВИЧА ЗУБКОВСЬКОГО МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Сидоренко Віктор Іванович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Сидоренко Віктор Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Сидоренко Віктор Іванович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Сидоренко Віктор Іванович, що згадується у організаціях: "ТК УКРАГРОПРОДУКТ", "КРЕМАГРОМІЛК", "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РІДНИЙ КРАЙ", "ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА "ДОНТЕХ-ВИСАЛ", СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "НАДІЯ", "РЕГІОНАЛЬНЕ ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО", ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СПІВРОБІТНИКІВ ТА ВЕТЕРАНІВ УПРАВЛІННЯ ПО ВИКОНАННЮ ПОКАРАНЬ УМВС УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ, "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ДОНКОЛ", ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО АГЕНТСТВА - УКРІНФОРМ, "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АГРОТЕХМОЛТОРГ", ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "МИРГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА АНДРІЙОВИЧА ЗУБКОВСЬКОГО МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", "ЕНЕРГОМАШ", "ПІОНЕР", ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МІСЦЕВИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ", "ВЕЛАРД-ФОРС-ЛТД", "МОБРЕСУРСИ", "НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ТОВАРИСТВО АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Сидоренко Віктор Іванович — відомості у досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Сидоренко Віктор Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Сидоренко Віктор Іванович.