Стройнов Сергій Валентинович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ІНФОРМАЦІЙНО-КОМЕРЦІЙНА АГЕНЦІЯ "ІНТЕР КОНСАЛТИНГ"
ЄДРПОУ
22841912
Місто
Чернівці
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Стройнов Сергій Валентинович

У яких компаніях згадується Стройнов Сергій Валентинович?

Згідно з даними реєстрів на Стройнов Сергій Валентинович згадується по відношенню до компаній: ІНФОРМАЦІЙНО-КОМЕРЦІЙНА АГЕНЦІЯ "ІНТЕР КОНСАЛТИНГ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Стройнов Сергій Валентинович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Стройнов Сергій Валентинович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Стройнов Сергій Валентинович вказано в компаніях ІНФОРМАЦІЙНО-КОМЕРЦІЙНА АГЕНЦІЯ "ІНТЕР КОНСАЛТИНГ"

Стройнов Сергій Валентинович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Стройнов Сергій Валентинович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Стройнов Сергій Валентинович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Стройнов Сергій Валентинович, що згадується у організаціях: ІНФОРМАЦІЙНО-КОМЕРЦІЙНА АГЕНЦІЯ "ІНТЕР КОНСАЛТИНГ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент звернення в системі YouControl.

Стройнов Сергій Валентинович — вид досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Стройнов Сергій Валентинович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Стройнов Сергій Валентинович.