Стрілець Олександр Миколайович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ "ЦИВІЛЬБУД"
ЄДРПОУ
05386145
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"АС-БІЛДІНГ"
ЄДРПОУ
38676674
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Стрілець Олександр Миколайович

У яких підприємствах згадується Стрілець Олександр Миколайович?

Згідно з даними реєстрів на Стрілець Олександр Миколайович згадується по відношенню до компаній: "БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ "ЦИВІЛЬБУД" "АС-БІЛДІНГ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Стрілець Олександр Миколайович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Стрілець Олександр Миколайович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Стрілець Олександр Миколайович вказано в компаніях "БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ "ЦИВІЛЬБУД" "АС-БІЛДІНГ"

Стрілець Олександр Миколайович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Стрілець Олександр Миколайович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Стрілець Олександр Миколайович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Стрілець Олександр Миколайович, що згадується у організаціях: "БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ "ЦИВІЛЬБУД", "АС-БІЛДІНГ" та ін.

Надана інформація є вірною на час звернення в базі YouControl.

Стрілець Олександр Миколайович — вид досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Стрілець Олександр Миколайович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої організації, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Стрілець Олександр Миколайович.