Столяр Степан Романович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ОЛСЕП 13"
ЄДРПОУ
40593646
Місто
Дрогобич
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
07.08.2025
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Столяр Степан Романович

У яких фірмах згадується Столяр Степан Романович?

Згідно з даними реєстрів на Столяр Степан Романович згадується по відношенню до компаній: "ОЛСЕП 13"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Столяр Степан Романович займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Столяр Степан Романович вказано в якості керівника в компаніях "ОЛСЕП 13"

Столяр Степан Романович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Столяр Степан Романович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Столяр Степан Романович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Столяр Степан Романович, що згадується у фірмах: "ОЛСЕП 13" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Столяр Степан Романович — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Столяр Степан Романович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої підприємства, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Столяр Степан Романович.