Степанець Олег Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ДЕРЖАВНЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПО-ДРУК" НАЦІОНАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ
31200617
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Степанець Олег Петрович

У яких підприємствах згадується Степанець Олег Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Степанець Олег Петрович згадується по відношенню до компаній: ДЕРЖАВНЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПО-ДРУК" НАЦІОНАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Степанець Олег Петрович займав/займала посади: Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Степанець Олег Петрович вказано в якості керівника в компаніях ДЕРЖАВНЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПО-ДРУК" НАЦІОНАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"

Степанець Олег Петрович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Степанець Олег Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Степанець Олег Петрович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Степанець Олег Петрович, що згадується у підприємствах: ДЕРЖАВНЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПО-ДРУК" НАЦІОНАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент формування запиту в системі YouControl.

Степанець Олег Петрович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Степанець Олег Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Степанець Олег Петрович.