Старченко Петро Григорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ВІКТОРІЯ-І "
ЄДРПОУ
14049493
Місто
Чистилів
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Старченко Петро Григорович

У яких організаціях згадується Старченко Петро Григорович?

Згідно з даними реєстрів на Старченко Петро Григорович згадується по відношенню до компаній: "ВІКТОРІЯ-І "

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Старченко Петро Григорович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Старченко Петро Григорович вказано в якості керівника в компаніях "ВІКТОРІЯ-І "

Старченко Петро Григорович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Старченко Петро Григорович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Старченко Петро Григорович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Старченко Петро Григорович, що згадується у фірмах: "ВІКТОРІЯ-І " та ін.

Надана інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Старченко Петро Григорович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Старченко Петро Григорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Старченко Петро Григорович.