Сонг Джуніор Франк — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"РОАРК КЕПІТАЛ"
ЄДРПОУ
43368062
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Сонг Джуніор Франк

У яких фірмах згадується Сонг Джуніор Франк?

Згідно з даними реєстрів на Сонг Джуніор Франк згадується по відношенню до компаній: "РОАРК КЕПІТАЛ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Сонг Джуніор Франк займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Сонг Джуніор Франк вказано в якості керівника в компаніях "РОАРК КЕПІТАЛ"

Сонг Джуніор Франк

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Сонг Джуніор Франк, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Сонг Джуніор Франк. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Сонг Джуніор Франк, що згадується у компаніях: "РОАРК КЕПІТАЛ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент звернення в базі YouControl.

Сонг Джуніор Франк — вид досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Сонг Джуніор Франк ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Сонг Джуніор Франк.