Соломчак Богдан Семенович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВА ФІРМА "ВЗУТТЯ-19" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
19176894
Місто
Львів
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
25.06.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка фізичної особи Соломчак Богдан Семенович

У яких підприємствах згадується Соломчак Богдан Семенович?

Згідно з даними реєстрів на Соломчак Богдан Семенович згадується по відношенню до компаній: ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВА ФІРМА "ВЗУТТЯ-19" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Соломчак Богдан Семенович займав/займала посади: Засновник Бенефіціар Керівник

В яких компаніях Соломчак Богдан Семенович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Соломчак Богдан Семенович вказано в компаніях ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВА ФІРМА "ВЗУТТЯ-19" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Соломчак Богдан Семенович вказано в якості керівника в компаніях ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВА ФІРМА "ВЗУТТЯ-19" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Соломчак Богдан Семенович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Соломчак Богдан Семенович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Соломчак Богдан Семенович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні дані підібрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Соломчак Богдан Семенович, що згадується у компаніях: ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВА ФІРМА "ВЗУТТЯ-19" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ та ін.

Надана інформація є вірною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Соломчак Богдан Семенович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Соломчак Богдан Семенович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Соломчак Богдан Семенович.