Сімаченко Діана Вікторівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"РІЧКОВЕ"
ЄДРПОУ
41101107
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
08.04.2026
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Сімаченко Діана Вікторівна

У яких компаніях згадується Сімаченко Діана Вікторівна?

Згідно з даними реєстрів на Сімаченко Діана Вікторівна згадується по відношенню до компаній: "РІЧКОВЕ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Сімаченко Діана Вікторівна займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Сімаченко Діана Вікторівна вказано в якості керівника в компаніях "РІЧКОВЕ"

Сімаченко Діана Вікторівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Сімаченко Діана Вікторівна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Сімаченко Діана Вікторівна. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Сімаченко Діана Вікторівна, що згадується у підприємствах: "РІЧКОВЕ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Сімаченко Діана Вікторівна — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Сімаченко Діана Вікторівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Сімаченко Діана Вікторівна.