Сапбран Віктор Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПРОДСНАБ"
ЄДРПОУ
23466209
Місто
Харків
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Сапбран Віктор Петрович

У яких фірмах згадується Сапбран Віктор Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Сапбран Віктор Петрович згадується по відношенню до компаній: "ПРОДСНАБ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Сапбран Віктор Петрович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Сапбран Віктор Петрович вказано в якості керівника в компаніях "ПРОДСНАБ"

Сапбран Віктор Петрович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Сапбран Віктор Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Сапбран Віктор Петрович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані зібрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Сапбран Віктор Петрович, що згадується у підприємствах: "ПРОДСНАБ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Сапбран Віктор Петрович — вид досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Сапбран Віктор Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Сапбран Віктор Петрович.