Сачко Сергій Федорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
- ФІРМА "ПРЕМІУМ"
ЄДРПОУ
32471682
Місто
Рівне
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Сачко Сергій Федорович

У яких організаціях згадується Сачко Сергій Федорович?

Згідно з даними реєстрів на Сачко Сергій Федорович згадується по відношенню до компаній: - ФІРМА "ПРЕМІУМ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Сачко Сергій Федорович займав/займала посади: Бенефіціар

Сачко Сергій Федорович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Сачко Сергій Федорович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Сачко Сергій Федорович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Сачко Сергій Федорович, що згадується у фірмах: - ФІРМА "ПРЕМІУМ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Сачко Сергій Федорович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє директора Сачко Сергій Федорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Сачко Сергій Федорович.