Рибаков Даніїл Ігорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФІРМА"КРИМСЬКИЙ МОСТ"
ЄДРПОУ
35110249
Місто
Сімферополь
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
30.05.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
30.05.2016

Часті питання - інформація фізичної особи Рибаков Даніїл Ігорович

У яких підприємствах згадується Рибаков Даніїл Ігорович?

Згідно з даними реєстрів на Рибаков Даніїл Ігорович згадується по відношенню до компаній: "ФІРМА"КРИМСЬКИЙ МОСТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Рибаков Даніїл Ігорович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Рибаков Даніїл Ігорович вказано в якості керівника в компаніях "ФІРМА"КРИМСЬКИЙ МОСТ"

Рибаков Даніїл Ігорович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Рибаков Даніїл Ігорович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Рибаков Даніїл Ігорович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості зібрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Рибаков Даніїл Ігорович, що згадується у компаніях: "ФІРМА"КРИМСЬКИЙ МОСТ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в системі YouControl.

Рибаков Даніїл Ігорович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє голови Рибаков Даніїл Ігорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої компанії, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Рибаков Даніїл Ігорович.