Розколодько Іван Степанович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФІНЕКСПЕРТ"
ЄДРПОУ
33103327
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
26.05.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ПУ ШОУ"
ЄДРПОУ
42369772
Місто
Київ
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - відомості фізичної особи Розколодько Іван Степанович

У яких організаціях згадується Розколодько Іван Степанович?

Згідно з даними реєстрів на Розколодько Іван Степанович згадується по відношенню до компаній: "ФІНЕКСПЕРТ" "ПУ ШОУ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Розколодько Іван Степанович займав/займала посади: Керівник Бенефіціар Засновник

В яких підприємствах Розколодько Іван Степанович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Розколодько Іван Степанович вказано в компаніях "ФІНЕКСПЕРТ" "ПУ ШОУ"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Розколодько Іван Степанович вказано в якості керівника в компаніях "ФІНЕКСПЕРТ"

Розколодько Іван Степанович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Розколодько Іван Степанович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Розколодько Іван Степанович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Розколодько Іван Степанович, що згадується у компаніях: "ФІНЕКСПЕРТ", "ПУ ШОУ" та ін.

Надана інформація є вірною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Розколодько Іван Степанович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Розколодько Іван Степанович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Розколодько Іван Степанович.