Романцов Роман Михайлович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТЦ ПРОДСЕРВІС"
ЄДРПОУ
36448327
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"СТАФ ПРО"
ЄДРПОУ
42882609
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація фізичної особи Романцов Роман Михайлович

У яких компаніях згадується Романцов Роман Михайлович?

Згідно з даними реєстрів на Романцов Роман Михайлович згадується по відношенню до компаній: "ТЦ ПРОДСЕРВІС" "СТАФ ПРО"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Романцов Роман Михайлович займав/займала посади: Керівник Бенефіціар Засновник

В яких фірмах Романцов Роман Михайлович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Романцов Роман Михайлович вказано в компаніях "СТАФ ПРО"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Романцов Роман Михайлович вказано в якості керівника в компаніях "ТЦ ПРОДСЕРВІС" "СТАФ ПРО"

Романцов Роман Михайлович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Романцов Роман Михайлович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Романцов Роман Михайлович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені відомості зібрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Романцов Роман Михайлович, що згадується у підприємствах: "ТЦ ПРОДСЕРВІС", "СТАФ ПРО" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в системі YouControl.

Романцов Роман Михайлович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Романцов Роман Михайлович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої організації, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Романцов Роман Михайлович.