Радванський Степан Данилович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДУБКИ"
ЄДРПОУ
31392411
Місто
Виноградів
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
27.05.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
27.05.2016
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація фізичної особи Радванський Степан Данилович

У яких компаніях згадується Радванський Степан Данилович?

Згідно з даними реєстрів на Радванський Степан Данилович згадується по відношенню до компаній: "ДУБКИ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Радванський Степан Данилович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких фірмах Радванський Степан Данилович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Радванський Степан Данилович вказано в компаніях "ДУБКИ"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Радванський Степан Данилович вказано в якості керівника в компаніях "ДУБКИ"

Радванський Степан Данилович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Радванський Степан Данилович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Радванський Степан Данилович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Радванський Степан Данилович, що згадується у компаніях: "ДУБКИ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Радванський Степан Данилович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Радванський Степан Данилович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої організації, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Радванський Степан Данилович.