Радько Віктор Андрійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ФІРМА "ГЛОРІЯ"
ЄДРПОУ
13985285
Місто
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.08.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.08.2026

Часті питання - дані фізичної особи Радько Віктор Андрійович

У яких підприємствах згадується Радько Віктор Андрійович?

Згідно з даними реєстрів на Радько Віктор Андрійович згадується по відношенню до компаній: ФІРМА "ГЛОРІЯ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Радько Віктор Андрійович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Радько Віктор Андрійович вказано в якості керівника в компаніях ФІРМА "ГЛОРІЯ"

Радько Віктор Андрійович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Радько Віктор Андрійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Радько Віктор Андрійович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні дані вибрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Радько Віктор Андрійович, що згадується у фірмах: ФІРМА "ГЛОРІЯ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в системі YouControl.

Радько Віктор Андрійович — відомості у досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє голови Радько Віктор Андрійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої організації, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Радько Віктор Андрійович.