Продан Марія Петрівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ЛОЗІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "НАДІЯ" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ
35419033
Місто
Лозове
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
13.12.2023
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Продан Марія Петрівна

У яких організаціях згадується Продан Марія Петрівна?

Згідно з даними реєстрів на Продан Марія Петрівна згадується по відношенню до компаній: ЛОЗІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "НАДІЯ" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Продан Марія Петрівна займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Продан Марія Петрівна вказано в якості керівника в компаніях ЛОЗІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "НАДІЯ" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Продан Марія Петрівна

На цій сторінці вам показані дані про керівника Продан Марія Петрівна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Продан Марія Петрівна. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Продан Марія Петрівна, що згадується у підприємствах: ЛОЗІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "НАДІЯ" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та ін.

Представлена інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Продан Марія Петрівна — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Продан Марія Петрівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Продан Марія Петрівна.