Попович Вадим Дмитриевич — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ "КОСМОС"
ЄДРПОУ
23188265
Місто
Єнакієве
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Попович Вадим Дмитриевич

У яких організаціях згадується Попович Вадим Дмитриевич?

Згідно з даними реєстрів на Попович Вадим Дмитриевич згадується по відношенню до компаній: ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ "КОСМОС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Попович Вадим Дмитриевич займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Попович Вадим Дмитриевич вказано в якості керівника в компаніях ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ "КОСМОС"

Попович Вадим Дмитриевич

На цій сторінці вам надані дані про керівника Попович Вадим Дмитриевич, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Попович Вадим Дмитриевич. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Попович Вадим Дмитриевич, що згадується у організаціях: ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ "КОСМОС" та ін.

Надана інформація є актуальною на момент запиту в базі YouControl.

Попович Вадим Дмитриевич — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Попович Вадим Дмитриевич ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Попович Вадим Дмитриевич.