Полєвой Петро Антонович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЗАВОД АВТОЕЛЕКТРОАПАРАТУРА"
ЄДРПОУ
35782095
Місто
Сутиски
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
21.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - відомості фізичної особи Полєвой Петро Антонович

У яких організаціях згадується Полєвой Петро Антонович?

Згідно з даними реєстрів на Полєвой Петро Антонович згадується по відношенню до компаній: "ЗАВОД АВТОЕЛЕКТРОАПАРАТУРА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Полєвой Петро Антонович займав/займала посади: Засновник Бенефіціар

В яких компаніях Полєвой Петро Антонович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Полєвой Петро Антонович вказано в компаніях "ЗАВОД АВТОЕЛЕКТРОАПАРАТУРА"

Полєвой Петро Антонович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Полєвой Петро Антонович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Полєвой Петро Антонович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Полєвой Петро Антонович, що згадується у фірмах: "ЗАВОД АВТОЕЛЕКТРОАПАРАТУРА" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час запиту в системі YouControl.

Полєвой Петро Антонович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє голови Полєвой Петро Антонович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої організації, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Полєвой Петро Антонович.