Покотій Ігор Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ДЕПАРТАМЕНТ РЕГУЛЮВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ
40714755
Місто
Кривий Ріг
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Покотій Ігор Вікторович

У яких підприємствах згадується Покотій Ігор Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Покотій Ігор Вікторович згадується по відношенню до компаній: ДЕПАРТАМЕНТ РЕГУЛЮВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Покотій Ігор Вікторович займав/займала посади: Підписант

Покотій Ігор Вікторович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Покотій Ігор Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Покотій Ігор Вікторович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Покотій Ігор Вікторович, що згадується у організаціях: ДЕПАРТАМЕНТ РЕГУЛЮВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та ін.

Надана інформація є вірною на час запиту в системі YouControl.

Покотій Ігор Вікторович — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Покотій Ігор Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої організації, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Покотій Ігор Вікторович.