Подкуйко Василь Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "РЕМПОБУТТЕХНІКА"
ЄДРПОУ
03058230
Місто
Чернівці
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Подкуйко Василь Іванович

У яких підприємствах згадується Подкуйко Василь Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Подкуйко Василь Іванович згадується по відношенню до компаній: ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "РЕМПОБУТТЕХНІКА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Подкуйко Василь Іванович займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Подкуйко Василь Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Подкуйко Василь Іванович вказано в компаніях ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "РЕМПОБУТТЕХНІКА"

Подкуйко Василь Іванович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Подкуйко Василь Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Подкуйко Василь Іванович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені відомості вибрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Подкуйко Василь Іванович, що згадується у компаніях: ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "РЕМПОБУТТЕХНІКА" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент запиту в базі YouControl.

Подкуйко Василь Іванович — відомості у досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє директора Подкуйко Василь Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Подкуйко Василь Іванович.