Петлін Максим Валентинович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ВИЖНИЦЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАЗОМ МИ СИЛА"
ЄДРПОУ
39241630
Місто
Вижниця
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Петлін Максим Валентинович

У яких підприємствах згадується Петлін Максим Валентинович?

Згідно з даними реєстрів на Петлін Максим Валентинович згадується по відношенню до компаній: ВИЖНИЦЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАЗОМ МИ СИЛА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Петлін Максим Валентинович займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Петлін Максим Валентинович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Петлін Максим Валентинович вказано в компаніях ВИЖНИЦЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАЗОМ МИ СИЛА"

Петлін Максим Валентинович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Петлін Максим Валентинович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Петлін Максим Валентинович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені відомості підібрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Петлін Максим Валентинович, що згадується у компаніях: ВИЖНИЦЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАЗОМ МИ СИЛА" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Петлін Максим Валентинович — відомості у досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Петлін Максим Валентинович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Петлін Максим Валентинович.