Передрій Ярослав Олександрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ЄДРПОУ
25998749
Місто
УЖГОРОД
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
20.04.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
20.04.2026
Назва компанії
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІНВІКТУС"
ЄДРПОУ
36600362
Місто
Ужгород
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Передрій Ярослав Олександрович

У яких організаціях згадується Передрій Ярослав Олександрович?

Згідно з даними реєстрів на Передрій Ярослав Олександрович згадується по відношенню до компаній: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІНВІКТУС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Передрій Ярослав Олександрович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких фірмах Передрій Ярослав Олександрович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Передрій Ярослав Олександрович вказано в компаніях БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІНВІКТУС"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Передрій Ярослав Олександрович вказано в якості керівника в компаніях ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Передрій Ярослав Олександрович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Передрій Ярослав Олександрович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Передрій Ярослав Олександрович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані підібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Передрій Ярослав Олександрович, що згадується у підприємствах: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІНВІКТУС" та ін.

Надана інформація є вірною на час звернення в системі YouControl.

Передрій Ярослав Олександрович — вид досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Передрій Ярослав Олександрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Передрій Ярослав Олександрович.