Паниця Іван Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ВЕНТИЛЯТОРНИЙ ЗАВОД "ГОРИЗОНТ"
ЄДРПОУ
02971340
Місто
Гадяч
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Паниця Іван Іванович

У яких компаніях згадується Паниця Іван Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Паниця Іван Іванович згадується по відношенню до компаній: "ВЕНТИЛЯТОРНИЙ ЗАВОД "ГОРИЗОНТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Паниця Іван Іванович займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Паниця Іван Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Паниця Іван Іванович вказано в компаніях "ВЕНТИЛЯТОРНИЙ ЗАВОД "ГОРИЗОНТ"

Паниця Іван Іванович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Паниця Іван Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Паниця Іван Іванович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Паниця Іван Іванович, що згадується у підприємствах: "ВЕНТИЛЯТОРНИЙ ЗАВОД "ГОРИЗОНТ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Паниця Іван Іванович — відомості у досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Паниця Іван Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Паниця Іван Іванович.