Панков Віктор Андрійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"МАШРУД-СЕРВІС"
ЄДРПОУ
21887332
Місто
Кривий Ріг
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Панков Віктор Андрійович

У яких організаціях згадується Панков Віктор Андрійович?

Згідно з даними реєстрів на Панков Віктор Андрійович згадується по відношенню до компаній: "МАШРУД-СЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Панков Віктор Андрійович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Панков Віктор Андрійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Панков Віктор Андрійович вказано в компаніях "МАШРУД-СЕРВІС"

Панков Віктор Андрійович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Панков Віктор Андрійович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Панков Віктор Андрійович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Панков Віктор Андрійович, що згадується у підприємствах: "МАШРУД-СЕРВІС" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час запиту в системі YouControl.

Панков Віктор Андрійович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Панков Віктор Андрійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Панков Віктор Андрійович.