Панченко Раїса Яківна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"СУМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-15955"
ЄДРПОУ
05495934
Місто
Суми
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Панченко Раїса Яківна

У яких фірмах згадується Панченко Раїса Яківна?

Згідно з даними реєстрів на Панченко Раїса Яківна згадується по відношенню до компаній: "СУМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-15955"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Панченко Раїса Яківна займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Панченко Раїса Яківна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Панченко Раїса Яківна вказано в компаніях "СУМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-15955"

Панченко Раїса Яківна

На цій сторінці вам надані дані про керівника Панченко Раїса Яківна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Панченко Раїса Яківна. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Панченко Раїса Яківна, що згадується у фірмах: "СУМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-15955" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Панченко Раїса Яківна — структура досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Панченко Раїса Яківна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Панченко Раїса Яківна.