Панченко Антоніна Петрівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ
ЄДРПОУ
22533091
Місто
Полтава
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
06.05.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
06.05.2026

Часті питання - інформація контрагента Панченко Антоніна Петрівна

У яких підприємствах згадується Панченко Антоніна Петрівна?

Згідно з даними реєстрів на Панченко Антоніна Петрівна згадується по відношенню до компаній: ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Панченко Антоніна Петрівна займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Панченко Антоніна Петрівна вказано в якості керівника в компаніях ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ

Панченко Антоніна Петрівна

На цій сторінці вам показані дані про керівника Панченко Антоніна Петрівна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Панченко Антоніна Петрівна. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені відомості зібрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Панченко Антоніна Петрівна, що згадується у компаніях: ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в системі YouControl.

Панченко Антоніна Петрівна — відомості у досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Панченко Антоніна Петрівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Панченко Антоніна Петрівна.