Панчак Теодор Теодорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЗОТОП"
ЄДРПОУ
21142327
Місто
БЕРЕЖАНИ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Панчак Теодор Теодорович

У яких організаціях згадується Панчак Теодор Теодорович?

Згідно з даними реєстрів на Панчак Теодор Теодорович згадується по відношенню до компаній: МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЗОТОП"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Панчак Теодор Теодорович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Панчак Теодор Теодорович вказано в якості керівника в компаніях МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЗОТОП"

Панчак Теодор Теодорович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Панчак Теодор Теодорович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Панчак Теодор Теодорович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені дані зібрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Панчак Теодор Теодорович, що згадується у організаціях: МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЗОТОП" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Панчак Теодор Теодорович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Панчак Теодор Теодорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Панчак Теодор Теодорович.