Пальчік Василь Костянтинович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МІСЬКСВІТЛО" ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МП, ПОН УКРАЇНИ
ЄДРПОУ
36327614
Місто
Сімферополь
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
31.01.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
31.01.2024

Часті питання - дані контрагента Пальчік Василь Костянтинович

У яких організаціях згадується Пальчік Василь Костянтинович?

Згідно з даними реєстрів на Пальчік Василь Костянтинович згадується по відношенню до компаній: ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МІСЬКСВІТЛО" ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МП, ПОН УКРАЇНИ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Пальчік Василь Костянтинович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Пальчік Василь Костянтинович вказано в якості керівника в компаніях ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МІСЬКСВІТЛО" ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МП, ПОН УКРАЇНИ

Пальчік Василь Костянтинович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Пальчік Василь Костянтинович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Пальчік Василь Костянтинович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Пальчік Василь Костянтинович, що згадується у компаніях: ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МІСЬКСВІТЛО" ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МП, ПОН УКРАЇНИ та ін.

Представлена інформація є актуальною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Пальчік Василь Костянтинович — відомості у досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Пальчік Василь Костянтинович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Пальчік Василь Костянтинович.