Окунський Євген Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ЗАГІН СІЛЬСЬКОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ РАЙОНУ
ЄДРПОУ
22765453
Місто
Городок
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
24.01.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
24.01.2025

Часті питання - відомості фізичної особи Окунський Євген Петрович

У яких фірмах згадується Окунський Євген Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Окунський Євген Петрович згадується по відношенню до компаній: ЗАГІН СІЛЬСЬКОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ РАЙОНУ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Окунський Євген Петрович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Окунський Євген Петрович вказано в якості керівника в компаніях ЗАГІН СІЛЬСЬКОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ РАЙОНУ

Окунський Євген Петрович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Окунський Євген Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Окунський Євген Петрович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Окунський Євген Петрович, що згадується у фірмах: ЗАГІН СІЛЬСЬКОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ РАЙОНУ та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Окунський Євген Петрович — структура досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Окунський Євген Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Окунський Євген Петрович.