Одєров Вячеслав Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АЗОВ-ЗАПЧАСТЬ"
ЄДРПОУ
33700335
Місто
Мелітополь
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - дані фізичної особи Одєров Вячеслав Вікторович

У яких компаніях згадується Одєров Вячеслав Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Одєров Вячеслав Вікторович згадується по відношенню до компаній: "АЗОВ-ЗАПЧАСТЬ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Одєров Вячеслав Вікторович займав/займала посади: Підписант Засновник

В яких підприємствах Одєров Вячеслав Вікторович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Одєров Вячеслав Вікторович вказано в компаніях "АЗОВ-ЗАПЧАСТЬ"

Одєров Вячеслав Вікторович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Одєров Вячеслав Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Одєров Вячеслав Вікторович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені дані зібрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Одєров Вячеслав Вікторович, що згадується у організаціях: "АЗОВ-ЗАПЧАСТЬ" та ін.

Представлена інформація є вірною на час запиту в системі YouControl.

Одєров Вячеслав Вікторович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Одєров Вячеслав Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Одєров Вячеслав Вікторович.