Одерій Сергій Валерійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТОРГОВИЙ ДІМ "ГРЄНАДА СТОУН"
ЄДРПОУ
43438380
Місто
Черкаси
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
06.10.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ГРЄНАДА СТОУН"
ЄДРПОУ
35891300
Місто
Черкаси
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка контрагента Одерій Сергій Валерійович

У яких фірмах згадується Одерій Сергій Валерійович?

Згідно з даними реєстрів на Одерій Сергій Валерійович згадується по відношенню до компаній: "ТОРГОВИЙ ДІМ "ГРЄНАДА СТОУН" "ГРЄНАДА СТОУН"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Одерій Сергій Валерійович займав/займала посади: Керівник Засновник Бенефіціар

В яких підприємствах Одерій Сергій Валерійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Одерій Сергій Валерійович вказано в компаніях "ТОРГОВИЙ ДІМ "ГРЄНАДА СТОУН" "ГРЄНАДА СТОУН"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Одерій Сергій Валерійович вказано в якості керівника в компаніях "ТОРГОВИЙ ДІМ "ГРЄНАДА СТОУН"

Одерій Сергій Валерійович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Одерій Сергій Валерійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Одерій Сергій Валерійович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Одерій Сергій Валерійович, що згадується у компаніях: "ТОРГОВИЙ ДІМ "ГРЄНАДА СТОУН", "ГРЄНАДА СТОУН" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент запиту в базі YouControl.

Одерій Сергій Валерійович — вид досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє голови Одерій Сергій Валерійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Одерій Сергій Валерійович.