Нич Віктор Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ-2"
ЄДРПОУ
05430685
Місто
Обухів
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Нич Віктор Васильович

У яких компаніях згадується Нич Віктор Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Нич Віктор Васильович згадується по відношенню до компаній: "МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ-2"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Нич Віктор Васильович займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Нич Віктор Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Нич Віктор Васильович вказано в компаніях "МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ-2"

Нич Віктор Васильович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Нич Віктор Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Нич Віктор Васильович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Нич Віктор Васильович, що згадується у підприємствах: "МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ-2" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Нич Віктор Васильович — структура досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє голови Нич Віктор Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Нич Віктор Васильович.