Носовицкий Владимир Семенович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
УКРАЇНСЬКО-УГОРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ І ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ " РЕНДПАКО"
ЄДРПОУ
20298773
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Носовицкий Владимир Семенович

У яких фірмах згадується Носовицкий Владимир Семенович?

Згідно з даними реєстрів на Носовицкий Владимир Семенович згадується по відношенню до компаній: УКРАЇНСЬКО-УГОРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ І ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ " РЕНДПАКО"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Носовицкий Владимир Семенович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Носовицкий Владимир Семенович вказано в якості керівника в компаніях УКРАЇНСЬКО-УГОРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ І ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ " РЕНДПАКО"

Носовицкий Владимир Семенович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Носовицкий Владимир Семенович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Носовицкий Владимир Семенович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені дані зібрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Носовицкий Владимир Семенович, що згадується у організаціях: УКРАЇНСЬКО-УГОРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ І ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ " РЕНДПАКО" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в системі YouControl.

Носовицкий Владимир Семенович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Носовицкий Владимир Семенович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Носовицкий Владимир Семенович.