Носков Андрій Миколайович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БМ-МАРКЕТ"
ЄДРПОУ
37893336
Місто
Бровари
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
28.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
28.07.2026
Назва компанії
"БІЗНЕС КЛУБ "ПАРУС"
ЄДРПОУ
38204555
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
24.10.2023
Детальніше
Назва компанії
"НОВИЙ ДІМ"
ЄДРПОУ
24924803
Місто
Полтава
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ДІСТЕН ЛІМІТЕД"
ЄДРПОУ
21462747
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"БЕРТОНУМ"
ЄДРПОУ
41992686
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"УНТЕРБАУС"
ЄДРПОУ
41992639
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ШАЛТЕРС"
ЄДРПОУ
41993339
Місто
Бровари
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ЗЕНКЕРС"
ЄДРПОУ
42248478
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ПАРТНЕР ПАРК"
ЄДРПОУ
42248483
Місто
Херсон
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"Б2Б КОНСТРАКШН ГРУП"
ЄДРПОУ
42248462
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ЕВОМЕТ"
ЄДРПОУ
42248517
Місто
Бровари
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Носков Андрій Миколайович

У яких фірмах згадується Носков Андрій Миколайович?

Згідно з даними реєстрів на Носков Андрій Миколайович згадується по відношенню до компаній: "БМ-МАРКЕТ" "БІЗНЕС КЛУБ "ПАРУС" "НОВИЙ ДІМ" "ДІСТЕН ЛІМІТЕД" "БЕРТОНУМ" "УНТЕРБАУС" "ШАЛТЕРС" "ЗЕНКЕРС" "ПАРТНЕР ПАРК" "Б2Б КОНСТРАКШН ГРУП" "ЕВОМЕТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Носков Андрій Миколайович займав/займала посади: Керівник Підписант Засновник Бенефіціар

В яких підприємствах Носков Андрій Миколайович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Носков Андрій Миколайович вказано в компаніях "БІЗНЕС КЛУБ "ПАРУС" "НОВИЙ ДІМ" "БЕРТОНУМ" "УНТЕРБАУС" "ШАЛТЕРС" "ЗЕНКЕРС" "ПАРТНЕР ПАРК" "Б2Б КОНСТРАКШН ГРУП" "ЕВОМЕТ"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Носков Андрій Миколайович вказано в якості керівника в компаніях "БМ-МАРКЕТ" "НОВИЙ ДІМ" "ДІСТЕН ЛІМІТЕД"

Носков Андрій Миколайович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Носков Андрій Миколайович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Носков Андрій Миколайович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені дані вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Носков Андрій Миколайович, що згадується у підприємствах: "БМ-МАРКЕТ", "БІЗНЕС КЛУБ "ПАРУС", "НОВИЙ ДІМ", "ДІСТЕН ЛІМІТЕД", "БЕРТОНУМ", "УНТЕРБАУС", "ШАЛТЕРС", "ЗЕНКЕРС", "ПАРТНЕР ПАРК", "Б2Б КОНСТРАКШН ГРУП", "ЕВОМЕТ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Носков Андрій Миколайович — вид досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Носков Андрій Миколайович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Носков Андрій Миколайович.