Нікулін Дмитро Сергійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"НББШ"
ЄДРПОУ
43975222
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
07.08.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ДОНПРОМСЕРВІС-97"
ЄДРПОУ
25121615
Місто
Черкаси
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
29.07.2026
Детальніше
Назва компанії
"ШКОЛА БОКСУ ДМИТРА НІКУЛІНА"
ЄДРПОУ
43531888
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
25.08.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - відомості контрагента Нікулін Дмитро Сергійович

У яких фірмах згадується Нікулін Дмитро Сергійович?

Згідно з даними реєстрів на Нікулін Дмитро Сергійович згадується по відношенню до компаній: "НББШ" "ДОНПРОМСЕРВІС-97" "ШКОЛА БОКСУ ДМИТРА НІКУЛІНА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Нікулін Дмитро Сергійович займав/займала посади: Керівник Засновник Бенефіціар

В яких підприємствах Нікулін Дмитро Сергійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Нікулін Дмитро Сергійович вказано в компаніях "НББШ" "ШКОЛА БОКСУ ДМИТРА НІКУЛІНА"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Нікулін Дмитро Сергійович вказано в якості керівника в компаніях "НББШ" "ДОНПРОМСЕРВІС-97" "ШКОЛА БОКСУ ДМИТРА НІКУЛІНА"

Нікулін Дмитро Сергійович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Нікулін Дмитро Сергійович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Нікулін Дмитро Сергійович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості підібрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Нікулін Дмитро Сергійович, що згадується у компаніях: "НББШ", "ДОНПРОМСЕРВІС-97", "ШКОЛА БОКСУ ДМИТРА НІКУЛІНА" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Нікулін Дмитро Сергійович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Нікулін Дмитро Сергійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Нікулін Дмитро Сергійович.