Немченко Іван Максимович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ПРИВАТНА ФІРМА "ТАЇС"
ЄДРПОУ
14131591
Місто
Херсон
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.04.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.04.2025
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
10.04.2025
Назва компанії
"НЄМЧЕНКО ТА СИНИ"
ЄДРПОУ
14139316
Місто
Херсон
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
19.04.2019
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Немченко Іван Максимович

У яких підприємствах згадується Немченко Іван Максимович?

Згідно з даними реєстрів на Немченко Іван Максимович згадується по відношенню до компаній: ПРИВАТНА ФІРМА "ТАЇС" "НЄМЧЕНКО ТА СИНИ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Немченко Іван Максимович займав/займала посади: Керівник Підписант Засновник

В яких компаніях Немченко Іван Максимович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Немченко Іван Максимович вказано в компаніях ПРИВАТНА ФІРМА "ТАЇС"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Немченко Іван Максимович вказано в якості керівника в компаніях ПРИВАТНА ФІРМА "ТАЇС" "НЄМЧЕНКО ТА СИНИ"

Немченко Іван Максимович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Немченко Іван Максимович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Немченко Іван Максимович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені відомості підібрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Немченко Іван Максимович, що згадується у організаціях: ПРИВАТНА ФІРМА "ТАЇС", "НЄМЧЕНКО ТА СИНИ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час запиту в системі YouControl.

Немченко Іван Максимович — відомості у досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Немченко Іван Максимович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Немченко Іван Максимович.