Назарчук Віктор Мефодійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЕСТЕТІК КОМПАНІ"
ЄДРПОУ
37449447
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
14.01.2025
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Назарчук Віктор Мефодійович

У яких компаніях згадується Назарчук Віктор Мефодійович?

Згідно з даними реєстрів на Назарчук Віктор Мефодійович згадується по відношенню до компаній: "ЕСТЕТІК КОМПАНІ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Назарчук Віктор Мефодійович займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Назарчук Віктор Мефодійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Назарчук Віктор Мефодійович вказано в компаніях "ЕСТЕТІК КОМПАНІ"

Назарчук Віктор Мефодійович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Назарчук Віктор Мефодійович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Назарчук Віктор Мефодійович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані зібрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Назарчук Віктор Мефодійович, що згадується у компаніях: "ЕСТЕТІК КОМПАНІ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент звернення в базі YouControl.

Назарчук Віктор Мефодійович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Назарчук Віктор Мефодійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Назарчук Віктор Мефодійович.