Мисник Іван Миколайович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БАБЛТРЕЙД"
ЄДРПОУ
41930661
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
05.02.2026
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Мисник Іван Миколайович

У яких організаціях згадується Мисник Іван Миколайович?

Згідно з даними реєстрів на Мисник Іван Миколайович згадується по відношенню до компаній: "БАБЛТРЕЙД"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Мисник Іван Миколайович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Мисник Іван Миколайович вказано в якості керівника в компаніях "БАБЛТРЕЙД"

Мисник Іван Миколайович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Мисник Іван Миколайович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Мисник Іван Миколайович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості зібрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Мисник Іван Миколайович, що згадується у підприємствах: "БАБЛТРЕЙД" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Мисник Іван Миколайович — відомості у досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Мисник Іван Миколайович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Мисник Іван Миколайович.